POLONYA BALTIKLAR İSKANDİNAVYA VE FİYORDLAR

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 12.845,85TLBÜYÜK POLONYA BALTIK VE İSKANDİNAVYA TURU

TUNA BOYLARINDAN  FİYORDLARA KUZEY DENİZİNE GÜNEŞİN BATMADIĞI UZAK MEDENİYETLERE

SIRBİSTAN- MACARİSTAN – SLOVAKYA – POLONYA-LİTVANYA – LETONYA – ESTONYA – FİNLANDİYA-İSVEÇ – NORVEÇ – DANİMARKA – ALMANYA

BELGRAD- BUDAPEŞTE- KRAKOV- VARŞOVA - VİLNUS – KAUNAS -  RİGA -TALLİN -HELSİNKİ -TURKU – STOCKHOLM OSLO – BERGEN – VOSS - MALMÖ- KOPENHAG -HAMBURG

17 ŞEHİR  10 BAŞKENT

DÜNYANIN EN BÜYÜK FİYORDLARINDA EKSİKSİZ TÜM AKTİVİTLER İLE

12 GECE 13 GÜN

Danimarka'nın başkenti olan Kopenhag, her yıl pek çok turistin uğrak noktalarındandır. Aslında ticaret ve tüccar limanı olarak bilinen Kopenhag, en özel gezilecek yerleri ve mutlaka tatmanız gereken lezzetleri ile seçimlerinizi bekliyor.

Norveç’in güzel ve büyüleyici şehirlerinden olan Bergen, Hordaland eyaletine bağlı en büyük ikinci şehridir. 260 binlik nüfusu ile oldukça geniş alana yayılmış güzel bir şehirdir. Bergen turları için Gezenge Norveç turlarını incelemeli, bu yılın en özel seçimlerini hemen yapmalısınız.

Norveç’in başkenti olan Oslo aynı zamanda en büyük şehirdir. Aynı şehirli ismin eyaleti de bulunmaktadır. İskandinavya'nın dördüncü büyük şehri olan Oslo, aynı zamanda dünyanın en pahalı şehirleri arasındadır. bursa çıkışlı iskandinavya turları oslo gezilecek yerler listesi yapmalı ve özellikle tadabileceğiniz en özel lezzetleri de incelemelisiniz.

İsveç’in en büyük şehri olan başkent Stockholm, en keyifli tur seçenekleri ile tercihlerinizi yapmanızı sağlıyor. Stockholm gezilecek yerler, alışveriş seçenekleri ve daha fazlası için fırsatları incelemelisiniz. Gezenge Stockholm turları sırasında gezip göreceğiniz yerleri inceleyebilir, aşağıda yer alan listeden tadına bakmanız gereken lezzetlere göz atabilirsiniz.

Finlandiya'nın nüfus bakımından en büyük şehri olan güzel şehir Helsinki aynı zamanda başkenttir. Finlandiya Körfezi'nin kıyısında yer alan Helsinki gezilecek yerler listenizde ise; en önemli noktalarını ve tatlarınız aşağıda yer alan listeden şimdi inceleyebilirsiniz. Helsinki turları kapsamında size sunulan ayrıcalıklar ve kolay ödeme seçenekleri Gezenge  Finlandiya turları ile sizi bekliyor.

Estonya’nın en çok ziyaret edilen şehri olan başkent Tallinn, Baltık denizinin kıyısında yer alan büyüleyici bir güzelliğe sahiptir. Tallinn turları sırasında pek çok doğal güzelliği ve tarihi özelliği yakından tanıyabilirsiniz. Tallinn gezilecek yerler listesi yapmalı, Tallinn’de tatmanız gereken lezzetleri de hemen not almalısınız. Gezenge Tallinn turları için doğru yerdesiniz.
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi