GİZEMLİ OTANTİK ARKA BAHÇEMİZ İRAN PERS TURU

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 5.183,01TLGİZEMLİ OTANTİK ARKA BAHÇEMİZ

İRAN PERS TURU

Hoy-Tebriz- Tahran-İsfahan-Kaşan-Kum- Zencan

Uçak +tren +otobüs

VİZESİZ

6 GECE 7 GÜN


DETAYLAR İÇİN TUR PROGRAMINI İNCELEYİNİZ.

15 milyondan fazla nüfusu ile İran’ın başkenti Tahran, Tahran Eyaleti'nin de merkezidir. Hazar Denizine yakınlığı ile dikkat çeken Tahran, yılın her dönemi ziyaret edilebilir. Tahran gezilecek yerler listenizi gitmeden hazırlamalı, Tahran’da sizi bekleyen en özel lezzetleri de incelemelisiniz. Gezenge İran turları arasından kendiniz için en uygun olanı hemen Tahran turları ile tercih edebilir ve turunuzu planlayabilirsiniz.


Bir İran şehri olan İsfahan, aynı isimli eyaletinde yönetim merkezidir. İran’ın 3.büyük şehri olan İsfahan, yurt dışı tur seçenekleri ile gezip görebileceğiniz ve en güzel fırsatları değerlendirebileceğiniz yerler arasındadır. Gezenge İsfahan turları için İran turlarını hemen incelemeye başlayabilir, peşin fiyatına 9 taksit seçeneği ile turunuzu hemen satın alabilirsiniz.


İran'da Fars Eyaleti'nin yönetim merkezi Şiraz şehridir. Şiraz aslında ülke için oldukça önemli bir yere sahiptir. İran halkı ve dili adını buradan almaktadır. Bunun için ülkenin en önemli noktaları arasında gelmektedir. Tarihi eserleri ve değişmeyen şehir yapısı ile geçmişten günümüze gelmektedir. Şiraz gezilecek yerler listesi yapmalı ve Gezenge Şiraz turları için en uygun zamanı hemen belirleyerek, tur fırsatlarından yararlanmalısınız. bursa çıkışlı iran turu muzu mutlaka deneyinizYorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler