GİZEMLİ OTANTİK ARKA BAHÇEMİZ ŞARK TURU

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 5.658,70TLGİZEMLİ OTANTİK ARKA BAHÇEMİZ

ŞARK TURU

İRAN-AZERBAYCAN-GÜRCİSTAN

Tebriz-Kazvin-Tahran-İsfehan-Kaşan-Kum- Zencan-Erdebil-Bakü-Gence-Tiflis-Batum

THY İLE VİZESİZ

8 GECE 9 GÜN


15 milyondan fazla nüfusu ile İran’ın başkenti Tahran, Tahran Eyaleti'nin de merkezidir. Hazar Denizine yakınlığı ile dikkat çeken Tahran, yılın her dönemi ziyaret edilebilir. Tahran gezilecek yerler listenizi gitmeden hazırlamalı, Tahran’da sizi bekleyen en özel lezzetleri de incelemelisiniz. Gezenge İran turları arasından kendiniz için en uygun olanı hemen Tahran turları ile tercih edebilir ve turunuzu planlayabilirsiniz.


Bir İran şehri olan İsfahan, aynı isimli eyaletinde yönetim merkezidir. İran’ın 3.büyük şehri olan İsfahan, yurt dışı tur seçenekleri ile gezip görebileceğiniz ve en güzel fırsatları değerlendirebileceğiniz yerler arasındadır. Gezenge İsfahan turları için İran turlarını hemen incelemeye başlayabilir, peşin fiyatına 9 taksit seçeneği ile turunuzu hemen satın alabilirsiniz.


İran'da Fars Eyaleti'nin yönetim merkezi Şiraz şehridir. Şiraz aslında ülke için oldukça önemli bir yere sahiptir. İran halkı ve dili adını buradan almaktadır. Bunun için ülkenin en önemli noktaları arasında gelmektedir. Tarihi eserleri ve değişmeyen şehir yapısı ile geçmişten günümüze gelmektedir. Şiraz gezilecek yerler listesi yapmalı ve Gezenge Şiraz turları için en uygun zamanı hemen belirleyerek, tur fırsatlarından yararlanmalısınız. bursa çıkışlı iran turu muzu mutlaka deneyiniz


Kafkasya’nın en büyük şehri Bakü, seyahat severler ve yeni yerler keşfetmeyi seven gezginler için harika bir şehir. Hazar Denizi kıyısında kurulmuş olan şehir aynı zaman da konumu itibariyle önemli bir liman kentidir. Ayrıca Kafkasya’nın kültür ve eğitim merkezi olan bu kenti daha yakından tanımak için Gezenge Bursa Çıkışlı Azerbaycan Turları Bakü turlarını incelemelisiniz.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Benzer Ürünler